Doktorandi katedry KLIŠ Pedogogickej fakulty úspešní na 15. ročníku medzinárodnej súťaže eLearning

Študenti 3. ročníka denného doktorandského štúdia programu didaktika anglického jazyka a literatúry na katedre KLIŠ Mgr. Jana Puschenreiterová a Mgr. Juraj Datko získali cenu odbornej poroty za ucelený on-line kurz „Multimédiá vo výučbe cudzích jazykov“ na 15. ročníku medzinárodnej súťaži a konferencii eLearning, usporiadanej Univerzitou Hradec Králové v Českej republike, ktorá sa konala 11. – 12. novembra 2015.

Zámerom súťaže bolo predstaviť najlepšie výukové produkty využívajúce informačné technológie vytvorené v posledných dvoch rokoch, podporovať tvorbu v tejto oblasti, umožniť porovnanie eLearningových produktov a posilniť všeobecné povedomie o možnostiach vzdelávania s podporou moderných technológií. Blahoželáme k medzinárodnému úspechu.